Friday, July 20, 2018

Aktori i famshëm i ‘Ertugrul’ surprizon me deklaratën e fundit: Kam...

Nurettin Sonmez, është aktori turk, i bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërmjet rolit të ‘Bamsi’ në serialin shumë të ndjekur, “Ertugrul”. Së fundmi...

Eleni Foureira rrëfen tmerrin që kaloi në Eurovizion, pësoi një humbje...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila përfaqësonte Qipron në Eurovizon, Eleni Foureira, ka rrëfyer se pjesëmarrja e saj në Eurovizion nuk ka qenë edhe...

Kush ia vendosi emrin Dua Lipës?

Këngëtarja e njohur kosovare, Dua Lipa, në një intervistë të gjatë për prestigjiozen “The Guardian” ka treguar se nuk e ka pëlqyer shumë emrin...

As nuk ju shkon në mendje me çfarë e kanë zgjedhur...

Ndërkohë që përgatitjet e dasmës vazhdojnë, Princi Harry dhe Meghan Markle e kanë zgjedhur tortën që do të përgatitet për ta, më 19 maj....

Ermal Mamaqi ‘braktis’ ‘Xing’ për një tjetër emision? Zbuloni për cilin...

Aktorin dhe moderatorin e njohur Ermal Mamaqi do ta shohim në një tjetër program. Ermali do të jetë ndër të ftuarit e parë të emisionit...

Foto/ Klaudia Pepa çmend rrjetin: Është ky i dashuri i saj...

Që prej ndarjes nga bashkëshorti Albi Nako, Klaudia Pepa është shndërruar në jë prej personazheve më të përfolur të medias rozë.Megjithatë, deri më tani...

Ju kujtohet Ponja e “Portokallisë”? Ja çfarë ka ndodhur me jetën...

Ajo është një nga aktoret e spektaklit të humorit “ Portokalli “ që vështirë të harrohet për të qeshurat që ajo i sillte publikut...

Albana Osmani: Nuk kam qenë me fat!

Albana Osmani është një ndër prezantueset më të njohura për publikut, e veç aftësive të saj në modelim, ajo është mjaft e përfolur edhe...

Arsyeja pse marrëdhënia e Florit dhe Elvana Gjatës nuk mund të...

Flori Mumajesi ka realizuar shumë hite për Elvana Gjatën, këngëtaren e famshme, bashkëpunimi me të cilën zgjati më shumë se një dekadë dhe mori...

Ikën edhe Ledion Liço

Ledion Liço është një prej prezantuesve më të njohur për publikun shqiptar, dhe ka një karrierë të gjatë në drejtimin e spektakleve, në Top...

Blogerja e njohur shqiptare, zhvendoset në Amerikë

Si një nga ikonat e stilit, dhe një nga femrat më fashioniste në vend, Estela Ujka vijon të jetë burim frymëzimi për shumë vajza...

Sandri apo Renis Gjoka? Kush paguhet më shumë në ‘The Voice’

Moderatori Ermal Peçi mirëpriti në shtëpinë e tij ‘Një kat më lart’ këngëtarin Renis Gjoka. Ai prej disa javësh është pjese e talent show-t ‘The...

Jul Deda: Ja pse në rininë time vajzat nuk ma varnin

Këtë javë, mikrofoni i Thumb ishte në 20 vjetorin e Top Albania Radios, ku ndër personazhet e intervistuar ishte edhe aktori i njohur i...

Rita Ora dhe Dua Lipa, si lindi konflikti mes shqiptareve të...

Të dyja janë të bukura, të suksesshme, janë larguar nga Kosova në një moshë fare të njomë për t’u vendosur në Britaninë e Madhe...

I martuar dhe me 2 fëmijë, kush është aktori i famshëm...

Njihet për zërin e saj, këngët, çmimet në festivale, por për jetën private të Anxhela Peristerit nuk dihet thuajse asgjë pasi këngëtarja prej vitesh...

Ledion Liço rrëfen vështirësitë e tij: Mbyllesha në dhomë dhe qaja…

Shumëkush mund të mendojë se moderatori i njohur Ledion Liço është një njeri me fat, përderisa edhe ka hyrë dhëndër në një familje aq...

Një rrëfim ndryshe i West Side Family, çfarë e mundonte Doktor...

Pavarësisht ndarjes nga jeta të liderit të tyre Doktor Flori, grupi i famshëm “West Side Family” vazhdon të jetojë. Pikërisht për të nderuar figurën e...

FOTO/ Ju kujtohet aktorja e parë e ‘Kosem’? Shikoni si duket...

“Sulltanesha Kosem” është kthyer në një telenovelat historike më të dashura në Shqipëri. Padyshim personazhi i parë i kësaj telenovela, që ka rrëmbyer zemrat ishte...

EUROVIZION/ Ermal Meta i pari në sondazhe, shikoni ku renditet Shqipëria

Tanimë është bërë e ditur se në festivalin e ‘Eurovizion-it’ do të ketë 3 artistë shqiptarë të cilët do të na përfaqësojnë denjësisht. Këtë...

E talli për të mburrur Elvanën, këngëtari i kthehet ashpër Ermalit:...

Aktori i humorit Ermal Mamaqi fundjavën që shkoi ka pasur të ftuar në emision miken e tij, këngëtaren Elvana Gjata. Gjatë intervistës u përmend fakti...