Categories
Argëtim

10 filmat më të frikshëm 2017 për t’i parë këtë Halloween!

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Nëse jeni të ngazëllyer që Halloween po afron, ju sjellim disa nga filmat më të frikshëm të të gjitha kohërvae për t’i parë gjatë këtij muaji dhe në natën e 31 tetorit.

Viti 2017 solli filma të shumtë horror, kështu që hidhni një sy listës së më poshtme:

  • IT (2017)
  • Get Out
  • Split
  • The Belko Experiment
  • Berlin Syndrome
  • Raw
  • Anabelle: Creation
  • Killing Ground
  • Happy Death Day
  • Jigsaw
Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *