Aksident në Unazën e re

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Një tjetër aksident automobilistik ndodhi pak minuta para mesditës në kryeqytet, kur dy motorë u përplasën në zonën e Unazës së Re. Burime në vendngjarje thanë se, drejtuesi i njërit prej motorëve është dëmtuar rëndë dhe po transportohet për në spitalin ushtarak. Kalimtarë të rastit thanë se, shkak i aksidentit ishte shpejtësia e madhe me të cilën lëviznin të dy mjetet.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Comment here