Categories
Aktualitet

Aksident pranë Kryeministrisë, urbani përplas gruan dhe fëmijën

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Urbani i “Tiranës së Re” përplasi para pak minutash një grua të moshuar sëbashku me nipin e saj para kryeministrisë.

Shkaqet e aksidentit nuk janë bërë ende të ditura. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton. Dy të lënduarit janë dërguar në spital.

Mësohet se janë të dy jashtë rrezikut për jetën.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *