Categories
Aktualitet

Aksident i rëndë, përplaset furgoni i punonjësve të Fierzës: një i vdekur, disa të plagosur

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tropojë: furgoni me të cilin udhëtonin punonjësit e HEC-it Fierzë sot në mëngjes është aksidentuar. Për pasojë ka humbur jetën një person, Dem Oruçi, dhe janë plagosur disa të tjerë.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Dushaj, në zonën D.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *