Blogerja e njohur shqiptare, zhvendoset në Amerikë

0
243 lexime

Si një nga ikonat e stilit, dhe një nga femrat më fashioniste në vend, Estela Ujka vijon të jetë burim frymëzimi për shumë vajza dhe nëna të reja që pëlqejnë look-un e saj të kuruar në detaje.

Përpos pritjes së ëmbël, blogerja e njohur ka ndërmarrë një tjetër hap, duke u zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Diçka të tillë ajo e ka konfirmuar përmes videove në instastory por pa treguar arsyen e kësaj lëvizjeje. /portali DurresLajm/

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of