Një nga çiftet më të dashura në vendin tonë janë padyshim këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska, të cilën verën që lamë pas kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre 10-vjeçare.

Këtë herë Orinda ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet më një pallto të ngjashme si ajo që ka veshur bashkëshorti i saj në klipin e tij më të fundit. “Kur vesh pallton e burrin”, përfundon Orinda në rrjete sociale.

/portali DurresLajm/