Sport

CAS jep vendimin për Milanin, ja lajmi për tifozët kuqezi

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Më në fund vjen vendimi për Milanin. UEFA e pezulloi nga Europa League, por është CAS-i që ka hedhur poshtë vendimin e institucionit më të lartë të futbollit europian.

Gjykata e Arbitrazhit Sportiv e ka kthyer vendimin e UEFA-s dhe kështu Milani në sezonin e ri do të marrë pjesë në Europa League.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Comment here