Speca me hudhra dhe uthull

Speca me hudhra dhe uthull

Përbërësit e recetës për speca me hudhra dhe uthull: 1 kg speca 3-4 lugë vaj, 3-4 thelpinj hudhra, 2 lugë uthull, kripe, piper e erëza të tjera s

Read More

Byrek me spinaq dhe gjizë

Ju furnizon me proteina, të cilat ngadalësojnë përthithjen e sheqerit në gjak. Në këtë mënyrë parandaloni rritjen e glicemisë. Koha e gatimit: 50 m

Read More