FOTO/ Butrint Imeri dhe Kiara Titon në një lidhje? Flet më në fund këngëtari

Shpesh në media është aluduar për një lidhje të mundshme mes tyre, megjithatë ata nuk kanë konfirmuar asnjëherë asgjë. Madje janë publikuar dhe foto ‘paparazzi’, ku Butrinti dhe Kiara shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit në Shqipëri apo Kosovë Butrinti nuk ka preferuar të flasë shumë ose të prononcohet në media për këtë çështje. I ftuar […]