U zbulua lidhja e tij me Morena Tarakun dhe skandalet! Reagon miliarderi iranian

U zbulua lidhja e tij me Morena Tarakun dhe skandalet! Reagon miliarderi iranian

Gjatë ditës së sotme është zbuluar lidhja e modeles Morena Taraku me miliarderin Iranian, Sasha Sobhan. Kjo u bë e ditur, ngase në llogarinë personale Instagram i dashuri i saj kishte publikuar një fotografi përkrah Morenës. “Të duash është lumturia e vetme në jetë”, shkruante së bashku me imazhin që shihej Taraku duke e përqafuar…

Thashethemet për ndarje: Pique e ka lënë Shakirën

Thashethemet për ndarje: Pique e ka lënë Shakirën

Sipas disa mediave spanjolle, futbollisti është duke mbajtur një lidhje paralele me një grua të famshme. Pas 8 viteve dashuri të madhe dhe të pakusht, këngëve dedikuese dhe udhëtimeve të panumërta, thashethemet për ndarje në mes Piques dhe Shakirës janë përseri në qendër të vëmendjes. Kjo nuk duket të jetë vetëm një krizë tjetër, pasi…

Gjesti i papritur David Beckham në dasmën mbretërore ishte për t`u admiruar

Gjesti i papritur David Beckham në dasmën mbretërore ishte për t`u admiruar

David Beckham u kritikua shumë pasi përtypte një çamçakëz gjatë ceremonisë në kishë, kur po celebroheshin Meghan dhe Harry. Ky gjest u cilësua si i papërshtatshëm nga moderatori i njohur britanik Piers Morgan, i cili shtoi se David nuk do të mund të ishte kurrë një burrë fisnik, për sa kohë bënte të tilla gjeste….

Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit çek qenka një ëndërr

Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit çek qenka një ëndërr

Modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj është prej disa muajsh duke përgatitur dasmën e saj me partnerin çek, sportistin Jakup Kindl, e cila do të mbahet muajin tjetër. Ajo ka treguar shumë herë që është shumë e lumtur dhe e emocionuar me përgatitjet e dasmës dhe shpesh herë ka ndarë detaje nga përgatitjet. Mirëpo Afërdita…

Aktori i famshëm i ‘Ertugrul’ surprizon me deklaratën e fundit: Kam prejardhje shqiptare

Aktori i famshëm i ‘Ertugrul’ surprizon me deklaratën e fundit: Kam prejardhje shqiptare

Nurettin Sonmez, është aktori turk, i bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërmjet rolit të ‘Bamsi’ në serialin shumë të ndjekur, “Ertugrul”. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin e njohur turk të “TRT-së” ku ka deklaruar për herë të parë se ka origjinë shqiptare. Teksa moderatorja ka bërë një koment për vetullat…

Eleni Foureira rrëfen tmerrin që kaloi në Eurovizion, pësoi një humbje të frikshme në peshë

Eleni Foureira rrëfen tmerrin që kaloi në Eurovizion, pësoi një humbje të frikshme në peshë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila përfaqësonte Qipron në Eurovizon, Eleni Foureira, ka rrëfyer se pjesëmarrja e saj në Eurovizion nuk ka qenë edhe aq e thjeshtë për të. Përveç presionit që ajo ka pasur nga Greqia për shkak të deklaratave në lidhje me origjinën e saj shqiptare, Eleni ka treguar në një intervistë për…

As nuk ju shkon në mendje me çfarë e kanë zgjedhur tortën e dasmës Meghan dhe Harry

As nuk ju shkon në mendje me çfarë e kanë zgjedhur tortën e dasmës Meghan dhe Harry

Ndërkohë që përgatitjet e dasmës vazhdojnë, Princi Harry dhe Meghan Markle e kanë zgjedhur tortën që do të përgatitet për ta, më 19 maj. Teksa të gjithë mendonin se ata do të zgjidhnin diçka tradicionale angleze, çifti i famshëm kanë dalë jashtë çdo parashikimi. Ata madje kanë zgjedhur një shefe kuzhine ëmbëlsirash nga Kalifornia për…

Ermal Mamaqi ‘braktis’ ‘Xing’ për një tjetër emision? Zbuloni për cilin bëhet fjalë…!

Ermal Mamaqi ‘braktis’ ‘Xing’ për një tjetër emision? Zbuloni për cilin bëhet fjalë…!

Aktorin dhe moderatorin e njohur Ermal Mamaqi do ta shohim në një tjetër program. Ermali do të jetë ndër të ftuarit e parë të emisionit më të ri dedikuar fëmijëve që fillon në Tv Klan. Këtë lajm e ka dhënë vetë regjisorja e programit ‘Peter Pan’, Vera Grabocka. Programi i shumëpritur do të fillojë transmetim…