”Louis Vuitton” nxjerr në shitje çantë me flamurin shqiptar

Shqiponja dhe flamuri kuqezi janë bërë të famshëm anembanë botës këtë Botëror,përcjell “Zeri.info” Që pas gjestit patriotik të futbollistëve me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në ndeshjen me Serbinë, duke vazhduar edhe këngëtarja me famë botërore Era Istrefi për veshjen e të cilës është përkujdesur firma eminente “Louis Vuitton”, shqiponja tashmë ka filluar […]