Çifti Beckham, në pritje të fëmijës së pestë?

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Kanë planifikuar të largohen nga Los Angeles në fund të vitit, dhe mbase po mendojnë edhe për fëmijën e pestë. David dhe Victoria Beckham po mendon të largohet nga Los Angeles pikërisht në fund të vitit, periudhë kur futbollistit i mbaron kontrata me skuadrën LA Galaxy. Një burim i afërt me çiftin ka treguar për një të përditshme angleze se Victoria po mendon qetësisht për këto gjëra. Por ajo kurrë nuk e ka mbajtur sekret dëshirën për të sjellë në jetë një tjetër fëmijë pas vogëlushes Harper. Familja mendohet se do të kthehet nën Londër, dhe personi i afërt me çiftit ka treguar se stilistja adhuron të ketë një familje shumë të madhe dhe David është shprehur se do të ndjehej i kënaqur nëse ata do të kishin edhe një tjetër fëmijë. Familja Beckham është transferuar nga Londra në Los Angeles në vitin 2007, së bashku m 13-vjeçarin Brooklyn, 10-vjeçarin Romeo, 7-vjeçarin Cruz, ndërkohë që Harper, 15-muajshe lindi në Los Angeles.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin