Categories
Aktualitet

Durrës/ Degjeneron në përdorimin e armëve të zjarrit konflikti mes të rinjve, arrestohet autori

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Dy të rinj janë konfliktuar në Durrës dhe njëri prej tyre, kërcënoi tjetrin duke qëlluar në ajër me armë zjarri. Policia njofton se nga të shtënat nuk është dëmtuar njeri.

Sipas njoftimit të shpërndarë, ngjarja ndodhi në ora 19:20 në lagjen nr.16 të qytetit bregdetar, kur 27-vjeçari Roland Peroj, për motive të dobëta, kërcënoi 22-vjeçarin R.B. me armë zjarri duke qëlluar me armë.

27-vjeçari u arrestua. Roland Peroj banon në Durrës. Në vendin e ngjarjes u gjetën 5 gëzhoja.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *