Durrës, merr flakë një automjet në Lagjen 8

Një makinë e parkuar në rrugë, pranë Drejtorisë së Spitaleve në rrethin e Durrësit është përfshirë nga flakët e zjarrit mëngjesin e sotëm. Nga të dhënat e para mësohet se automjeti në flakë është tip fuoristradë, me targa TR 3770 F. Policia dhe shërbime të zjarrfikëseve kanë mbërritur në vendgjarje dhe po përpiqen të stabilizojnë situatën.

Comments are closed.