Categories
Eventet e Fundit

Edhe Enrique Iglesias do vijë në Shqipëri, ja kur …

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Ylli i muzikës botërore, Emeli Sande do të performojë për “Natën e Bardhë” në Tiranë.

Artisten e njohur pritet ta ndjekin një numër i madh adhurues të kryeqytetit në sheshin

“Skënderbej”, pasi fama e këngëve të saj është mbarëkombëtare.

Por Bashkia e Tiranës duket se ka rezervuar një tjetër surprizë për kryeqytetasit,

pasi në muajin maj pritet të vijë në Tiranë Enrique Iglesias, transmeton revistawho.com.

Lajmin e ekskluziv e bëri me dije drejtorja e promovimit në Bashkinë e Tiranës, Juli Dhame e cila tha se Iglesias por dhe shumë yje të tjerë botëror duan të performojnë turet në Tiranë.

E ftuar në programin “Pasditja ime” të gazetarit Eraldo Rexho, Dhame tha se

evente të tjera kulturore pritet të zhvillohen përgjatë fundvitit nëTiranë.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *