Floriana Garo flet për dasmën që do mbahet në Shqipëri
Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Në mars të këtij viti, moderatorja e njohur e ekranit, Floriana Garo, u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë vogëlushen Adia dhe së bashku me bashkëshortin e saj, avokatin Enis Daci, po jetojnë prej disa kohësh në Zvicër

Këtë verë, Floriana po i kalon pushimet në Shqipëri dhe së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Pushime on top”, ku ka rrëfyer planet e saj për të ardhmen.

Megjithëse janë kurorëzuar me martesë, moderatorja ka treguar se pas lindjes së vajzës ka ndërmend të bëjë një dasmë të madhe.

“Unë Enisin e kam njohur në Portofino. Ne po planifikojmë që vitin tjetër të kemi një dasmë të madhe në Shqipëri, pasi këtu kemi njerëzit tanë”, u shpreh Floriana.

Ajo zbuloi se është martuar me Enisin dhe kanë bërë një ceremoni, por se tani duan diçka me njerëzit e tyre.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *