FOTO/ Adelina Tahiri poston për herë të parë foton e të birit
Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Muajin e kaluar këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë.

Këngëtarja e shumë komentuar gjatë periudhës së shtatzanisë, solli në jetë një djalë që ia vendosi emrin Jon.
Ashtu si shumë nëna të tjera VIP edhe Adelina vendosi të mos postojë foto të plota të birit, por vetëm këmbët e vogla të tij.
Megjithatë duke parë Jonin teksa flën si ëngjëll nuk i ka rezistuar dot tundimit pa i bërë një foto të cilën e ka postuar në Instastory.

Kështu ky postim ka shënuar dhe herën e parë kur Adelina ka postuar një foto të plotë të birit.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *