Showbiz

FOTO/ Adelina Tahiri poston për herë të parë foton e të birit

Muajin e kaluar këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë.

Këngëtarja e shumë komentuar gjatë periudhës së shtatzanisë, solli në jetë një djalë që ia vendosi emrin Jon.
Ashtu si shumë nëna të tjera VIP edhe Adelina vendosi të mos postojë foto të plota të birit, por vetëm këmbët e vogla të tij.
Megjithatë duke parë Jonin teksa flën si ëngjëll nuk i ka rezistuar dot tundimit pa i bërë një foto të cilën e ka postuar në Instastory.

Kështu ky postim ka shënuar dhe herën e parë kur Adelina ka postuar një foto të plotë të birit.

Related posts

Cfare po ndodh me Angelina Jolie? Tmerron fansat me pamjen e saj të fundit

Redaksia

E çuditshme! Helen Mirren do të luajë rolin e presidentit Donald Trump

Redaksia

Publikohen FOTOT e dasmës së Gilit / shikojeni si është dukur këngëtarja nuse

Redaksia

Leave a Comment