Showbiz

Foto / Bes Kallaku hedh foton e parë me të bijën

Në muajin korrik ata u bënë prindër për herë të parë me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

Mirëpo deri më sot asnjëri prej të dyve nuk ka postuar asnjë foto të vogëlushes, por Bes Kallaku e “theu akullin”. Ai ka publikuar një foto ku shfaqet me të bijën e tij duke u lutur në kishë dhe ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë.

“Gëzuar, Zoti ju rujt”, ka shkruar ai në foton me Ajkën.

Related posts

Një rrëfim ndryshe i West Side Family, çfarë e mundonte Doktor Florin kur ishte gjallë

Redaksia

Çanta e shtrenjtë e Zanfina Ismailit

Redaksia

Monika Beluçi për “Chi”: Një djalë më të ri se veten? Do ta shikoja pak a shumë si tim bir.

redaksia

Leave a Comment