FOTO/ Emocionet e Jon Gjeberesë kur pa në skenë Arditin dhe Anën

Ditën e djeshme në finalen e “Kënga Magjike 2017” Producenti dhe drejtuesi i këtij evenimenti Ardit Gjebrea ka ardhur me një surprizë për të gjithë adhuruesit e tij.

Ardit Gjebrea i është rikthyer muzikës pas disa vitesh mungesë. Ai u ngjit mbrëmjen e djeshme në skenë me vajzën e tij Anën dhe interpetuan një këngë tepër të ndjerë për dashurinë baba-vajzë.

Pas përfundimit të këngës, sëbashku me vajzën Arditi ka shprehur falënderimet edhe për dy pjesëtarët e familjes që mungonin në skenë, për djalin Jonin i cili këtë herë nuk kishte ardhur në sallë për shkak të impenjimeve dhe bashkëshorten Anilën e cila ndodhej në prapakuinta.

Por pas kësaj Joni ka publikuar në Instagramin e tij një mesazh ku shpreh emocionet e tij për Anën dhe Arditin.

Similar Posts