Categories
Showbiz

FOTO/ Pamje nga shtëpia e re e Harry-t dhe Meghan janë mrekulli

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Një shtëpi e përshtatur për një princ.

Dalin detaje të reja nga shtëpia në Windsor ku princ Harry dhe Meghan Markle do të jetojnë, pas shpërnguljes nga kështjella.

Kjo vilë është një dhuratë nga mbretëresha, pamje e së cilës janë siguruar nga US Weekly.

Meghan dhe princ Harry u martuan në maj të këtij viti dhe në tetor ato anonçuan lajmin se do të bëhën prindër për herë të parë.

Shtëpia e re është e përbërë nga 20 dhoma dhe gjashtë banjo përfshirë dhe dekoruar deri në detaje me motive floriri, ku bie në sy stili mondan, ndërtesa në fjalë ka luksin dhe klasin të ndërthurura mjeshtërisht.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *