Categories
Aktualitet

FOTO/ Përplasje e fortë e makinës me trafikndarësen tek liqeni, plagoset shoferi

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Një makinë është përplasur fort me trafikndarësen pranë liqenit artificial të Tiranës, aq sa pjesa e përparme e saj është shkatërruar plotësisht. Shoferi i mjetit është lënduar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjajres dhe po heton rrethanat e këtij aksidenti.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *