Vetëm pak muaj ajo i dha fund beqarisë. Dita-ditës emri i saj përmendet në mediet rozë, si për karrierë po ashtu edhe për jetën private.

Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn, këngëtaren e cila muaj më parë kurorëzoi dashurinë e saj me aktorin e njohur Bes Kallakun dhe që dasma e tyri bëri bujë të madhe mediatike.

Xhensila ka një karrierë të bujshme dhe jetë të lumtur tashmë bashkëshortore, në krahë të humoristit siç është Besi, që njihet për humorin dhe energjinë pozitive që përcjellë.

Ndërkaq bazuar në këto fotografi, lumturia s’i kishte munguar as në fëmijërinë e saj. Ja si dukej.