Categories
Sport

FOTO/ Sozia në kufij të pabesueshmërisë! Gjeni kush është Salah i vërtetë

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Ngjajnë si dy pika uji dhe të dy janë egjiptianë.

Sozia e Mohamed Salah mbështet Liverpoolin, pikërisht për faktin se me “The Reds” luan bashkëkombësi i tij.

Është e vështirë të dallosh se cili është i vërteti, sepse ngjashmëria mes të dyve është impresionuese.

Sulmuesi 25-vjeçar është shndërruar në simbol në vendin e tij, aq sa të gjithë fansat egjiptiane po mundohen t’i përshtaten pamjes së tij.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *