Categories
Aktualitet

FOTO/ Tre makina në aksident në Tiranë, përmbyset njëra

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në segmentin e Unazës së Madhe, afër përfundimit të saj tek TEG. Tre automjete, një kamionçinë, një kamion i tonazhit të mesëm dhe një autobus linje interurbane janë përfshirë në aksident pas përplasjes mes tyre.

Siç shihet edhe nga pamjet kamionçina është përmbysur. Fatmirësisht nuk ka viktima, përveç dy pasagjerëve, që kanë pësuar gërvishtje të lehta.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *