Showbiz

FOTO/ ‘Zhade’ në moshën 42 vjeçare me pamje të jashtëzakonshme

Për publikun shqiptarë u bë e njohur me rolin e ‘Zhade’ në serialin ‘Clone’.

Aktorja e njohur braziliane, Giovanna Antonelli rrëmeu një numër të madh të fansave të cilët më pas kishin interesim ta ndiqnin edhe në rolet e tjera në disa prej serialeve që luajti pas ‘Clone’.

Ajo sot ndonëse është në moshën 42 vjeçare nuk ka ndryshuar shumë, madje duket tejet e freskët dhe me stil.

Çfarë e bën të duket më ndryshe është pjekuria dhe stili i ri i flokëve. Për të gjithë fansat e saj në vazhdim ju sjellim disa nga imazhet e fundit që ‘Zhade’ i ka realizuar.

Related posts

‘Gylseren’ dhe ‘Hazall’ zihen për të dashurin, ja historia e tyre

Redaksia

Ermal Meta flet shqip e ka një mesazh për median shqiptare: Po gaboni rëndë …

Redaksia

FOTO/ Publikohet çmimi i palltos së Era Istrefit. Kushton sa një makinë luksoze

Redaksia

Leave a Comment