Gjesti i papritur David Beckham në dasmën mbretërore ishte për t`u admiruar

0
425 lexime

David Beckham u kritikua shumë pasi përtypte një çamçakëz gjatë ceremonisë në kishë, kur po celebroheshin Meghan dhe Harry. Ky gjest u cilësua si i papërshtatshëm nga moderatori i njohur britanik Piers Morgan, i cili shtoi se David nuk do të mund të ishte kurrë një burrë fisnik, për sa kohë bënte të tilla gjeste.

Por të gjithë e harruan këtë episod, pasi fotografitë kur David dhe Victoria ishin duke hyrë në kishë u bënë virale. Ai ka bërë diçka që nuk pritej, duke ndaluar të përshëndeste policin që qëndronte te hyrja e kishës, ndërkohë që Victoria vazhdoi rrugën. David i dha dorën policit në shenjë respekti për punën e tij, ndërsa ish-Spice Girl, u tregua mospërfillëse.

Gjithë rrjeti u mbush me komente falenderuese dhe komplimente për futbollistin.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of