Showbiz

‘Gylseren’ dhe ‘Hazall’ zihen për të dashurin, ja historia e tyre

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Aktorja e njohur turke Alina Boz është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Hazall’ në serialin ‘Fate të kryqëzuara’.

Në film aktorja ishte e bija e ‘Gylserenit’ rol i cili u luajt nga aktorja e njohur turke Nurgul Yesilçay.

Marrëdhënia e tyre në serial ishte me ulje dhe ngritje po të dyja nënë e bijë ja dilnin gjithmonë që kjo marrëdhënie të rregullohej.

Por duket se kjo gjë nuk do të ndodhë në jetën reale.

Dy vajzat janë zënë dhe mendohet se shkak është bërë muzikanti Mithat Can Ozer.

Mithat ka qenë më parë në një lidhje me Nurgulin dhe tanimë është i dashuri aktual i 20-vjeçares Alina.

Mithat është 35 vjeç dhe me Alinën ka një marrëdhënie afër 1-veçare.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Comment here