Hilary Duff publikon foton e djalit të sapolindur Luca

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Për herë të parë ka publikuar foton e djalit të sapolindur të saj. Hilary Daff në faqen Twitter ka publikuar foton ku shfaqet përkrah bashkëshortit Mike Comrie dhe në krah mban djalin vetëm 3 javësh, Luca. Në këtë foto Duff është veshur thjesht me një bluzë me mëngë të gjata, dhe së bashku me bashkëshortin qëndrojnë ulur në divan dhe duken tepër të gëzuar e të lumtur.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin