Horoskopi i javës. Luani: Bëni kujdes me njohjet e reja…

Me Hënën në shenjë që prej ditës së hënë, ju niseni me një start të fuqishëm dhe arrini të mbani të gjitha premtimet. Çelësi juaj i sekretit është informacioni që keni.Disponueshmëria dhe humori i mirë japin rezultate të shkëlqyera edhe në dashuri. Do të mund të fitoni zemrën e dikujt që e doni prej kohësh.  Saturni do të rrisë dozën tuaj të maturisë. Këtë jave do të jeni më fjalëpak, më të matur dhe më të kujdesshëm përsa i përket parasë.  Vetëm duhet të bëni shumë kujdes: një histori e nisur thjeshtë si tërheqje mund të kthehet në një histori të vërtetë dashurie, por vetëm për ty ama..

Comments are closed.