Horoskopi javor. Luani: Javë e mbarë, por do keni momente të sikletshme..

Këtë javë gjithë fati për të lindurit në shenjën e Luanit do të vijë nga Dielli. Keni një trekëndësh të artë të Diellit me Uranin dhe Mërkurin. Dinamizëm, energji, alegri gjatë gjithë javës për ju. E vetmja gjë që mund t’ju turbullojë është pjesëmarrja në një debat, në të cilin ju do të duhet të mbani qëndrim mes dy miqve tuaj. Por dihet se ju anoni nga e vërteta edhe pse dikujt nuk do t’i vijë mirë. Financat do të forcohen. Mund të merrni një propozim pune me shumë leverdi dhe që ju e keni pritur prej kohësh.

Comments are closed.