Arkiva

Hunziker pret nje femije nga Tomaso Trussardi ?!

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Ajo mund te fshehe dicka te bukur. Ka ngrene dreke me te fejuarin e saj Tomaso Trussardi dhe flet me nenen e saj Ilke. Bukuroshja  Michelle Hunziker mund te jete ne nje pritje te embel ? Paparacet jane hedhur ne sulm dhe fokusojne dekoltene e saj shume te formuar kohet e fundit. Te jete nje shenje kjo..fundja Michelle nuk e ka fshehur kurre se do te donte te kishte edhe nje femije tjeter pervec vajzes qe ka nga martesa e pare me kengetarin Eros Ramazzotti.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Comment here