Ikën edhe Ledion Liço

0
230 lexime

Ledion Liço është një prej prezantuesve më të njohur për publikun shqiptar, dhe ka një karrierë të gjatë në drejtimin e spektakleve, në Top Channel

Së fundmi, ai është angazhuar në moderimin e “The Voice Kids”, ku talentet e vegjël promovohen në skenë.

Por, Ledioni ka njoftuar se ky do të jetë edicioni i fundit nën drejtimin e tij, por ende nuk dihen arsyet e largimit nga spektakli.

Ka qenë vetë moderatori i cili e ka bërë publik lajmin në Instagram.

“Ledion Liço nuk do të prezantojë më “The Voice”, ka shkruar ai. Pra, Liço nuk do të drejtojë më as spektaklin e “The Voice of Albania”. /k.k/noa.al/

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of