Irina në plazh pa Ronaldon. Njerëzit mahniten pas trupit të modeles

Irina Shayk po shijon pa të fejuarin e saj diellin e ëmbël të Majamit. Ajo bashkë me një shoqe ka marrë pushimet ndërkohë që Cristiano Ronaldo është i impenjuar ende në Champions League me Realin e tij. Është pak të thuash që në plazhin ku modelja ruse mendoi të kaloi ca kohë zbarkuan paparacët e gjithë gazetave. Për më tepër është e qartë tërheqja e vëmendjes që shkaktoi ajo tek njerëzit e thjeshtë. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Shikojeni vetë çfarë trupi ka ajo.

Comments are closed.