Ja se si do të jetë veshur sot Marina te C’est la vie

Javën e shkuar në televizionin Klan startoi një emision i ri muzikor, nën drejtimin e moderatorës së njohur Marina Vjollca. Bjondja simpatike mbërtheu në ekranin e ri,për të cilin braktisi shtëpinë që e bëri të njohur Top Channel, mijëra teleshikues.

Javën e shkuar ra në sy spontaniteti i saj, e qeshura e ëmbël, shkathtësia dhe look i kënshëm.

Zbuloni çfarë do të veshë sonte moderatorja!

 

 

Comments are closed.