Showbiz

Ju kujtohet Gjino i ’14 vjeç dhëndër’? Ja si duket sot

Ju kujtohet Gjino tek komedia “14 vjeç dhëndër”, i cili luante rolin e bashkëshortit minoren të Marigosë? Ka kaluar kaq shumë kohë, por me siguri të gjithë e mbani mend dhe jeni kurioz si duket sot aktori dhe çfarë ka ndodhur me të.

Aktori Admir Sorra aktualisht jeton në Vlorë. Vite më parë ka jetuar edhe jashtë vendit, ku edhe andej nuk kanë munguar njerëz që e kanë identifikuar me emrin e Gjinos.

Related posts

Piktura e Britney Spears u shit për 10.000 dollarë

Redaksia

E çuditshme! Helen Mirren do të luajë rolin e presidentit Donald Trump

Redaksia

Marina Vjollca zbulon ‘sekretin’, si e bëri për vete Getoar Selimin

Redaksia

Leave a Comment