Film / Kinema

Ju kujtohet Ivet nga seriali Kloni, shikoni sa është plakur ajo sot

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Aktorja braziliane, Vera Fischer u bë e njohur te publiku shqiptar me rolin e saj, Ivet në serialin Kloni.

E karakterizuar gjithmonë me elegancën e saj, ajo ka ditur që me talentin dhe sharmin të i bëjë për vete shumë adhurues anë e kënd botës.

Me kalimin e viteve edhe ajo ka ndryshuar. Iveti tashmë është thinjur dhe ka shtuar edhe shumë peshë… Duhet pranuar asaj i ka humbur shkëlqimi që dikur ka pasur.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Comment here