Justin Bieber, siç nuk e keni parë ndonjëherë

Është një ndër adoleshentët më të famshëm të momentit, i njohur gjithashtu edhe për fytyrën e tij fëmijërore. Por në fotot e reja të publikuara shfaqet imazhi i Justin Bieber, si kurrë më parë. Këngëtari 18-vjeçar shfaqet me shenja gjaku në fytyrë dhe gjithashtu me goditje të shumta pas një raundi boksi. Por fansat e tij qetësohen kur mësojnë se këto foto janë vetëm montazhe, të cilat janë realizuar për një revistë.  Në disa foto të tjera ai shfaqet me rrathë të zinj nën sy dhe me fytyrë të egërsuar, ndërsa këmisha e tij është e grisur.

Comments are closed.