Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Janë personazhet më të famshëm të Britanisë së Madhe, mes shumë njerëzve të thjeshtë.

Ndaj dhe media i ka kushtuar më tepër rëndësi qëndrimit dhe sjelljeve të tyre gjatë zhvillimit të Lojërave Olimpike.

Bëhet fjalë për princin William dhe bashkëshorten e tij, Kate, të cilët kanë festuar në stadium fitoren e skuadrës së vendit të tyre.

Pas rezultateve të larta të arritura nga tenisi Andy Murray, të gjithë britanikët pjesëmarrës në stadium kanë brohoritur dhe kanë festuar.

Pjesë e këtyre festimeve pa dyshim kanë qenë edhe Kate dhe William, të cilët kanë brohoritur së bashku me të pranishmit e tjerë, por edhe kanë përplasur duart.

 

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin