Categories
Të ndryshme

Këto janë fuqitë tuaja sipas shenjës së horoskopit!

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Çdo shenjë e zodiakut ka fuqinë përkatëse, ashtu sikurse dhe aftësinë dalluese nga të tjerat. Edhe pse mund të mos besoni tek horoskopi i përditshëm, karakteristikat sipas secilës prej shenjave janë ato tek të cilat mbështetet shumica. Dhe në fakt, jo rrallë herë qëllon që karakteristikat e ujorit të përshkruajnë disa ujorë të ndryshëm, e kështu për secilën me radhë.

A e keni idenë se cilën prej fuqive zotëroni në jetën reale? Për më tepër, lexoni më poshtë:

DASHI
Je udhëheqësi i jetës tënde, e kjo është arsyeja pse gjithmonë i mbështesni këmbët fort në tokë para çdo vendimi.

DEMI
Je shumë i morehtë. Bazohesh shumë në logjikë dhe praktikë. Çdo plan e ekzaminoni me shpejtësinë e erës.

BINJAKËT
Je tejet të qendrueshëm dhe inteligjentë. Si veten, ashtu i dëshironi dhe të tjerët rreth jush.

GAFORRJA
Je plot energji dhe karakterizohesh nga mirësia e jashtëzakonshme. Adhuron të kujdesesh për të tjerët, si dhe t’iu dhurosh suportin total.

LUANI
Ju dëshironi të jepni gjithmonë zgjidhje në situata problematike për të tjerët. Je i prirur të gjesh zgjidhje edhe në ditët më të errëta.

VIRGJËRESHA
Është e pamundur që të afërmit tuaj të kenë një problem, dhe ju të mos e përballoni. Jeni mjeshtra për këtë punë, ashtu sikurse qendroni larg dramave dhe situatave sentimentale.

PESHORJA
Ja dilni të përballoni situata ndryshe nga të tjerat. Keni aftësinë të nisni një bisedë të çfarëdolloj teme, kështu që krijoni miqësi lehtësisht.

AKREPI
Ju keni aftësinë e të mbijetuarit, çka ju bën superior ndaj të tjerëve. Nuk e jetoni jetën në varësi të shpresave dhe pritshmërive të njerëzve.

SHIGJETARI
Nëse dikush është me ju, nuk duhet të shqetësohet për sigurinë e tij. Merrni përsipër rrisqe të jashtëzakonshme.

BRICJAPI
Ju punoni më mirë kur jeni nën presion. Merrni përsipër shumë gjëra njëherësh, çka ju veçon nga pjesa tjetër.

UJORI
Jeni optimist dhe nuk bieni kurrë pre e situatave dramatike apo të tensionuara. Edhe nëse gjendja paraqitet e rëndë, ju nuk do të bini pre e saj në asnjë sekondë.

PESHQIT
Keni instikt shumë të zhvilluar. Jeni parashikues të mirë të situatave të pakëndshme, ja pse dhe i parandaloni.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *