Koleksioni Cheap & Chic 2012 nga Moschino

A doni te ndiqni tendencen e fundit te modes ?

Koleksioni Cheap & Chic 2012 nga Moschino ja doli mbanë të pushtojë zemrat e shumë njerëzve. Moda e sezonit të ri e frymëzoi Rosella Jardinin të krijonte një koleksion shumë të veçantë dhe unik në stilin e tij. Eleganca dhe klasi janë elementët më kryesorë që e karakterizojnë këtë koleksion. Kombinimi ingjyrave dhe shumëllojshmëria e stilit krijon një pamje glamuroze. Thjeshtësia është një tjetër tipar që e karakterizon këtë markë kaq të njohur në të gjithë botën.

Tendencat më të fundit të modës

Nje nga streset e dites per shume njerez eshte dhe se si te vishen para se te dalin nga shtepite e tyre.por  kete  sezon kjo gje eshte e zgjidhur me koleksionet e reja plot ngjyra .nje nga zgjidhjet eshte edhe koleksioni Cheap & Chic 2012 nga Moschino, shumllojshmeri ngjyrash  dhe kombinimesh. Luaj me  ngjyrat  pa e vrare mendjen se  per kombinimete tyre . ky eshte sezoni iI ngjyrave te ndezura per ata qe duan te  ndjekin tendencat e fundit.beni zgjidhjet tuaja sa me lirshem dhe dukuni me te bukur .

Comments are closed.