Kryemadhi: Ja kush ‘donte ta vriste’ Tom Doshin

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi pwr here te dyte ka theksuar se ‘vrasja’ e Tom Doshit, ishte nje skenar i Edi Ramws dhe Saimir Tahirit, per ta akuzuar Ilir Metën.

E ftuar në emisionin Debati ne Channel One ku po diskuton për aktualitetin politik dhe për aksionin që do të marrë opozita, Kryemadhi tha se ky skenar u sajua nga Rama dhe Tahiri, për të hequr vëmendjen nga reforma zgjedhore dhe për të sulmuar Ilir Metën.

‘Skenarin për vrasjen e Tom Doshit, e sajoi Edi Rama dhe Saimir Tahiri per ta akuzuar Ilir Meten’, tha Kryemadhi.

Similar Posts