Marina Vjollca zbulon ‘sekretin’, si e bëri për vete Getoar Selimin
Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Janë një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Getoar Selimi njihet edhe për shumë lidhje të mëparshme, por ishte Marina Vjollca ajo e cila ia ka rrëmbyer rrënjësisht zemrën.

Dhe ishte pikërisht ajo më në fund e ka zbuluar në mënyrë indirekte
‘sekretin’, se si ia doli ta rrëmbejë aq fuqishëm zemrën e reperit të
njohur nga Kosova.

Duket se buzëqeshja është arma më e fortë e Marinës, prandaj kjo ishte edhe njëra nga pikat që e bënë Getin të dashurohet në të.

Ne kurrë nuk do t’i dimë të gjitha të mirat, që një buzëqeshje e thjeshtë bën”, ishin fjalët e saj pranë fotos së postuar.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *