Showbiz

I martuar dhe me 2 fëmijë, kush është aktori i famshëm që dashuron Anxhela Peristeri

Njihet për zërin e saj, këngët, çmimet në festivale, por për jetën private të Anxhela Peristerit nuk dihet thuajse asgjë pasi këngëtarja prej vitesh ka preferuar të mos prononcohet nëse është apo jo në një lidhje.

E pyetur sot gjatë intervistës në “Xing me Ermalin”, sërish për këtë çështje, Anxhela vendosi të mos deklarohet më single.

“Jam në një lidhje, jam e dashuruar. Po e bëj sot për herë të parë publike”, u shpreh Anxhela teksa publiku brohoriti.

“Po prisni, prisni. Ai është George Clooney”, tha këngëtarja duke i zhgënjyer të gjithë. “George të dua zemër”, u drejtua Anxhela nga kamera dhe dërgoi një puthje për aktorin e njohur amerikan i cili është i martuar dhe baba i dy fëmijëve.

Lexoni edhe: