Aktualitet

‘Më jep para ose t’i publikova fotot’, arrestohet 21-vjeçari. Emri

Policia e Tiranës ka arrestuar një 21-vjeçar pasi akuzohet për kanosje për dhënie pasurie ndaj një vajzë.

Në pranga u vu shtetasi Ylli Kaçi, 21 vjeç, banues në Mamurras.

Në njoftimin e policisë thuhte se: “Ky shtetas ndërmjet telefonit ka shtrënguar me anë të kanosjes shtetasen A. Gj., duke i kërkuar një sasi vlere monetare për mospublikimim e disa fotove në rrjetet sociale”.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur për veprën penale “Shtrëngimi me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë”.

Related posts

Azilkërkuesit/ Gjermania do të rikthejë 14 mijë shqiptarë…

Redaksia

Rrëzohet në det avioni amerikan, nuk dihet fati i pasagjerëve

Redaksia

Tarifat e reja për ujin, ja sa do të paguajnë familjet dhe bizneset

Redaksia

Leave a Comment