Messi: Barazimi, situatë e rrezikshme

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Lojtari i Barcelonës, Lionel Messi, e sheh ndeshjen e kthimit ndaj Milanit si në sfidë shumë të vështirë. Kampionët në fuqi të Evropës mbrëmë barazuan pa gola në San Siro dhe lojtari më i mirë në botë thotë se italianët mund të triumfojnë në këtë sfidë. “Ishte një ndeshje e vështirë, por ne duhet të fitojmë. Ne luajtëm lojën tonë por ishte vështirë për shkak të fushës dhe për shkak se ata janë shumë të fuqishëm. Është një situatë e rrezikshme. Secili ekip mund të shkojë më tej, ne shpresojmë se mund të shënojnë ashtu që të jemi ne. Ne merituam të fitojmë”, ka thënë Messi.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin