As nuk ju shkon në mendje me çfarë e kanë zgjedhur tortën e dasmës Meghan dhe Harry

0
204 lexime

Ndërkohë që përgatitjet e dasmës vazhdojnë, Princi Harry dhe Meghan Markle e kanë zgjedhur tortën që do të përgatitet për ta, më 19 maj. Teksa të gjithë mendonin se ata do të zgjidhnin diçka tradicionale angleze, çifti i famshëm kanë dalë jashtë çdo parashikimi. Ata madje kanë zgjedhur një shefe kuzhine ëmbëlsirash nga Kalifornia për të bërë tortën e ëndrrave të tyre.
Çifti i janë përshtatur stinës në të cilët do të zhvillohet dasma e tyre. Në pranverë, Meghan dhe Harry kanë zgjedhur që në dasmën e tyre të bëjnë një tortë limoni. Po, po mund t’ju duket e çuditshme, por kjo është zgjedhja e çiftit. Aktorja Meghan Markle dhe princi Harry do t’i japin fund beqarisë më datë 19 maj. E gjitha bota do t’i ketë sytë në Londër atë ditë…

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of