Përmet: Drogë në shkolla, arrestohet shpërndarësi

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Një person është arrestuar nga Policia e Përmetit, pasi dyshohet si shpërndarës droge dhe akuzohet për vjedhje.  Elvis Këlliçi, është ndalur nga policia, pas informacioneve të marra për shpërndarje hashashi në ambientet e gjimnazit të Përmetit.Policia i ka gjetur 1 kg marijuanë, e cila dyshohet se do të shitej në këtë qytet.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Comment here