Publikohen FOTOT e dasmës së Gilit / shikojeni si është dukur këngëtarja nuse

Historia e tyre e dashurisë përbën një prej historive shumë të bukura që ia ka dalur t’i rezistoj viteve.

Kur asim për çiftet më jetëgjatë, pa dyshim se një prej kombinimeve që na bie në mend së pari janë Ilir Berani dhe Gili. Me dy djem si fryt të dashurisë dhe plot dekada bashkë, që nga adoleshenca, dyshja vazhdojnë të duhen sikur në ditën e parë. I shohim shpesh në aktivitete e udhëtime bashkë por si janë dukur çifti ditën e martesës?

Një foto nga kjo periudhë, Gili e ka ndarë me ndjekësit ditën e sotme kur është kthyer në kohë në vitin 1990 tek dita e madhe. Përkundër gati 30 viteve diferencë, dyshja kanë ndryshuar fare pak! /Prive.al

Similar Posts