Qindra shkodranë dhe përfaqësues të klerit i bashkohen marshit kundër krimit dhe drogës

0
115 lexime

Qindra qytetarët shkodranë dhe përfaqësues të klerit në Shqipëri, i
janë bashkuar marshimit të organizuar nga të rinjtë në qytetin e
Shkodrës.

Ky marshim u organizua pas ngjarjeve të fundit kriminale në Shkodër,
por dhe ndaj gjithë situatës së keqe që ka kapur Shqipërinë, ku krimi
dhe droga kanë ‘pushtuar’ vendin.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of