Aktualitet

Qindra shkodranë dhe përfaqësues të klerit i bashkohen marshit kundër krimit dhe drogës

Qindra qytetarët shkodranë dhe përfaqësues të klerit në Shqipëri, i
janë bashkuar marshimit të organizuar nga të rinjtë në qytetin e
Shkodrës.

Ky marshim u organizua pas ngjarjeve të fundit kriminale në Shkodër,
por dhe ndaj gjithë situatës së keqe që ka kapur Shqipërinë, ku krimi
dhe droga kanë ‘pushtuar’ vendin.

Related posts

FOTO/ Ben Blushi bën prezantimin e parë publik si drejtor i Top Channel

Redaksia

Largimet/ Pas shkarkimit të Sokol Ballës, ja kush është larguar tjetër nga Top Channel

Redaksia

Itali, kapet shqiptari me kokainë dhe marijuanë

Redaksia

Leave a Comment